DŘEVĚNÁ OKNA - WINSTAR euro 92

stitekWINSTAR euro 92A++
Real-euro-ref22
Real-euro-ref20
Real-euro-ref32
stitekWINSTAR euro 92A+
euro_tesneni_klapacka_1
euro_tesneni_klapacka_2
INFORMACE
 

Dřevěná eurookna z naší produkce WINSTAR euro 92 jsou elegantní, ekologicky šetrná okna z přírodního materiálu s excelentními izolačními vlastnostmi. Vzhledem k tomuto je zasklíváme pouze špičkovými trojskly. S dvojsklem se jedinečné vlastnosti zhoršují a nevynikne tak jejich výjimečnost. Okna jsou vhodná do rodinných, nízkoenergetických a pasivních domů.

Kování na okna používáme, standardně na všechny typy, nejvyšší řadu Maco, MULTI MATIC, které je vybaveno v základu dvěma bezpečnostními body a protikusy na každém křídle. Toto řešení výrazně zvyšuje bezpečnost proti případnému vloupání apod. Kování je také vždy vybaveno pojistkou proti chybné manipulaci, mikroventilaci u otevíravo sklopných oken, balkónovou pojistkou apod. Tyto přidané hodnoty výrobku jsou obsaženy v základní ceně oken, bez dalších zbytečných příplatků.

Okna mohou být navíc vybavena jedinečnou novinkou v kování dřevěných oken. Kování MACO MAMMUT umožňuje vyrábět otevíravo – sklopná okna až s velikostí plochy 3,4 m2 a s hmotností křídla až 180 kg s bezpečnostní pojistkou. Díky tomuto kování a robustní konstrukci okenních rámů a křídel můžeme vyrábět opravdu velká okna pro moderní stavby dle nejnáročnějších požadavků projektantů a architektů.

U okna WINSTAR euro 92, je jako základní zasklení, použito izolační trojsklo s argonem, poskytující vysokou míru tepelné izolace – součinitel prostupu tepla skla Ug = 0,6 W/m2K – a účinně brání prostupu hluku. Okno umožňuje zasklení i speciálním izolačním trojsklem se součinitelem prostupu tepla skla Ug= 0,5 W/m2K se, kterým se dostaneme na neuvěřitelnou hodnotu Uw=0,70 W/m2K celého okna, tato hodnota splňuje podmínku oken pro pasivní dům.

Termoizolační vlastnosti okna WINSTAR euro 92, splňují podmínky pro zařazení do třídy A++  na škále energetické úspornosti oken – energetický štítek.

  • Vhodný do rodinných, nízkoenergetických a pasivních domů.
  • Elegantní zaoblené tvary s velmi funkční a estetickou okapnicí, stavební hloubka 92 mm.
  • Dorazové celoobvodové těsnění ve dvou úrovních.
  • Nejlepší tepelně izolační hodnota okna Uw = 0,70 W/m2.K se zasklením trojskla Ug = 0,5 W/m2.K.
  • Šířka zasklení až do 54 mm umožňuje zasklení speciálních skel (protihlukové, izolační, bezpečnostní a trojskla s meziskelní žaluzií).
  • Okna mohou být navíc vybavena jedinečnou novinkou v kování dřevěných oken. Kování MACO MAMMUT umožňuje vyrábět otevíravo – sklopná okna až s velikostí plochy 3,4 m2 a s hmotností křídla až 180 kg s bezpečnostní pojistkou. Díky tomuto kování a robustní konstrukci okenních rámů a křídel můžeme vyrábět opravdu velká okna pro moderní stavby dle nejnáročnějších požadavků projektantů a architektů.
  • Standardní barevná škála ze 14 barevných lazur nebo krycích barev dle RAL vzorníku.
  • Křídla a rámy jsou vybaveny hliníkovými okapnicemi, zajišťujícími spolehlivý odtok vody i při náporovém dešti.

Technický popis

Materiál dřevěný čtyřvrstvý eurohranol
Varianta jednokřídlé / balkónové dveře / dvojkřídlé se štulpem / dvoukřídlé se sloupkem / trojkřídlé / posuvně sklopné / fixní
Počet izolačních skel 3
Šířka izolačního skla od – do max. 54 mm
Stavební hloubka profilu 92
Tepelná izolace celého okna Uw Uw=0,84 se zasklením Ug=0,7 W/m2K nebo Uw=0,77 W/m2K se zasklením Ug=0,6 W/m2K nebo Uw=0,70 W/m2K se zasklením Ug=0,5 W/m2K
Tepelně izolační vlastnosti profilu Uf 0,83 W/m2K
Počet těsnění 2

 
 
IVO ORAVA - DECORAPLAST, 756 51 Zašová 767, tel./fax: +420 605 476 462, e-mail: decoraplast@decoraplast.cz