PLASTOVÁ OKNA - ENERGO 76

stitekENERGO 76A+
stitekENERGO 76A+06
ref2013_ENERGO 76_0
ref2013_ENERGO 76_1
ref2013_ENERGO 76_10
ref2013_ENERGO 76_11
ref2013_ENERGO 76_12
ZASTÍNĚNÍ 2, SÍTA
 

Zastínění nových oken lze také provést z exteriéru a to pomocí venkovních žaluzií nebo rolet. Každá tato varianta má své výhody a nevýhody… Samozřejmostí pro nová okna je i ochrana proti nepříjemnému hmyzu, sítě…

Sítě proti hmyzu

Ochrana před obtížným hmyzem formou sítí proti hmyzu získává stále více na oblibě. V dnešní době jsme schopni vyhovět u okenních sítí veškerým požadavkům zákazníku jak z hlediska typu okna, pro který je síť vyrobena, tak z hlediska uchycení sítí na okno.

Sí»ovinu tvoří skelné vlákno potažené plastem. Standardně se dodává v barvě šedé, ale je možné objednat i síťovinu černou.

Síta proti hmyzu

Předokenní žaluzie

Předokenní žaluzie jsou exteriérové žaluzie, které chrání váš interiér před povětrnostními vlivy. Speciální tvar lamel u řad Zetta, Cetta zajiš»uje vynikající zatemnění a poskytuje vysoký termoregulační efekt.

Předokenní žaluzie vytváří optimální prostředí z pohledu světelných a tepelných podmínek. Šetří náklady na klimatizaci a vytváří příjemné klima interiéru. Vedle stínicí a bezpečnostní funkce dotváří venkovní žaluzie vzhled vašeho domu. Dostupné jsou v mnoha barvách.

Předokenní žaluzie Předokenní žaluzie

Produktový leták venkovních žaluzií

Exteriérové rolety

Vysoký stupeň zastínění, snižování hladiny venkovního hluku a vysoký termoregulační efekt jsou hlavní přednosti venkovních rolet Plasterax. Exteriérové rolety jsou velmi oblíbené na exponovaných místech vystavených povětrnostním vlivům. Hliníkové lamely plněné PUR pěnou nebo plastové lamely tvoří v zavřeném stavu celistvou plochu, která kompletně zastíní interiér a vytvoří obtížně zdolatelnou zábranu v případě vloupání. Venkovní rolety Plasterax jsou určeny převážně pro montáž pod fasádu nebo zateplovací systém, proto je nutné počítat s integrováním rolet již ve fázi projektu.

Exteriérové rolety Exteriérové rolety

Produktový leták rolet

 
 
IVO ORAVA - DECORAPLAST, 756 51 Zašová 767, tel./fax: +420 605 476 462, e-mail: decoraplast@decoraplast.cz