PLASTOVÁ OKNA - ENERGO 76

stitekENERGO 76A+
stitekENERGO 76A+06
ref2013_ENERGO 76_0
ref2013_ENERGO 76_1
ref2013_ENERGO 76_10
ref2013_ENERGO 76_11
ref2013_ENERGO 76_12
ZASTÍNĚNÍ 1
 

Nové okno máme vybráno, také kliky i parapety a je potřeba se zamyslet nad zastíněním. Nabídka jaké řešení zvolit, je opravdu veliká…

Horizontální žaluzie hliníkové a dřevěné

Nejběžnějším typem zastínění místnosti jsou horizontální žaluzie do oken. Nejvíce rozšířené, v kategorii horizontálních žaluzií, jsou žaluzie hliníkové. Pokud obdivujete spíše přírodní materiály, nabízíme vám také dřevěné žaluzie Woodlite. Hliníkové horizontální žaluzie do oken se v produktových řadách liší lamelami, způsobem uchycení a ovládání, a provedením horního profilu. Horizontální žaluzie nabízíme v široké barevné škále, aby mohly vhodně doplnit váš interiér.

Žaluzie vnitřní


Produktový leták standardně dodávaných žaluzií HIT II
Produktový leták nadstandardních žaluzií ISOLITE.

Látkové žaluzie

Pro zákazníky, kteří hledají alternativu ke klasickým interiérovým žaluziím, nabízíme látkové zastínění a rolety na okna. Plissé, japonské stěny, klasické látkové rolety, ale i speciální zatemňovací rolety, které jsou z látky zcela pohlcující světlo. Zatemňovací rolety na okno jsou určeny zejména do administrativních budov a škol, protože je u nich upřednostněná funkčnost před designem. Velmi populární jsou látkové plissé žaluzie, a japonské stěny, které výrazně oživí Váš interiér a dodají mu nádech dle Vašeho výběru. Pokud preferujete látkové zastínění a rádi dotváříte interiér Vašeho domova, máme pro vás látkové rolety Sunlite, Rollite a Verra.

Látkové žaluzie vnitřní


Produktový leták látkových žaluzií PLISSÉ
Produktový leták JAPONSKÝCH STĚN
Produktový leták látkových rolet ROLLITE/VERRA

 
 
IVO ORAVA - DECORAPLAST, 756 51 Zašová 767, tel./fax: +420 605 476 462, e-mail: decoraplast@decoraplast.cz